Start

Charyzmat ewangelizacji, czyli: odkrycie źródła i fundamentu. Jasna świadomość, że celem pierwszej ewangelizacji jest doprowadzenie do osobistego przyjęcia Chrystusa jako swojego Pana i Zbawiciela, co stanowi źródło i fundament całego życia chrześcijańskiego, jest szczególnym darem otrzymanym przez Ruch.

ks. Franciszek Blachnicki, "Charyzmat i wierność".

Ewangelizacja na Juwenaliach 2018

Gorąco zapraszamy do włączenia się w inicjatywę Ewangelizacji na Juwenaliach!

Tegoroczna akcja odbędzie się 11 maja w okolicach głównego kampusu Uniwersytetu Warszawskiego. Jest to już kolejne tego typu wydarzenie, które każdego roku daje obfite owoce oraz otwiera ludzi na ogrom łask i miłości Boga.

Ewangelizacja na Juwenaliach jest koordynowana przez Duszpasterstwo Akademickie św. Anny w Warszawie. Przewodnim punktem kerygmatu i jednocześnie naszym przewodnikiem w tym czasie będzie Duch Święty. Podczas tegorocznego spotkania będziemy odkrywać jak uwielbiać Boga w swoim życiu.

Pamiętajmy, że celem ewangelizacji jest doprowadzenie do wiary, czyli spotkania z żywym Jezusem.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScIuN2a-LnX2T7RyeW0kaE63tyMi0OLfvxluf2gXDCDIwt63Q/viewform

Natomiast bieżące informacje nt. przygotowań do ewangelizacji można znaleźć na Facebookuhttps://web.facebook.com/events/1734142603274460/

 
Zapraszamy na sierpniowe ORAE do Zakopanego!

Domowy Kościół Archidiecezji Warszawskiej i Diecezjalna Diakonia Ewangelizacji serdecznie zapraszają na wakacyjną Oazę Rekolekcyjną Animatorów Ewangelizacji (ORAE - zob. "Czym jest ORAE?") - czyli wyjątkowe 7 dni, które pomogą nam z odwagą głosić Jezusa w codzienności.

Będzie to czas modlitwy, dzielenia się świadectwem, warsztatów i umocnienia w posłaniu do ewangelizacji. Wszystko po to, abyśmy wiedzieli jak i czemu mówić o Jezusie, aby nasz zapał dzielenia się Dobrą Nowiną nie stygł i abyśmy cały czas otwierali się na Jego Miłość i coraz bardziej pragnęli przekazywać ją dalej.

Termin: 18-25 sierpnia 2018 r.

Miejsce: Zakopane

 
List Jedności Centralnej Diakonii Ewangelizacji

 

Objawienie Pańskie, 6.01.2018 r.

Dzisiaj Chrystus ukazał się światu jako światło jaśniejące w ciemności,
z ufnością idźcie za Nim, abyście się stali światłem dla waszych braci.
(Błogosławieństwo na Uroczystość Objawienia Pańskiego)

 

 

 

 

Drodzy Członkowie Ruchu Światło-Życie,

jako wspólnota Oazy Jedności Diakonii Ewangelizacji, zgromadzona w Częstochowie
w dniach 28-30.12.2017 roku, w której skład weszli członkowie Centralnej Diakonii Ewangelizacji, przedstawiciele 15 diecezji oraz Ruchu w Republice Czeskiej, pragniemy podzielić się ze wszystkim naszymi refleksjami i jednocześnie zainspirować do bardzo konkretnych działań ewangelizacyjnych w różnych wymiarach.

 
DDE inspiruje - odc. 59

To jest nasza rewolucja!

 

Znak roku OŻK 2017
"Sługa Niepokalanej"

Podziel się kromką Słowa!

 

Słowo o nas i naszym logo.

Modlitwa zawierzenia

serdecznie poleca strony:

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

stat4u

 

Wsparcie i patronat: