Start e-aktualności Polecamy Uzdrowienie nad sadzawką Siloam
Uzdrowienie nad sadzawką Siloam

Na stronach Wydawnictwa św. Wojciecha, a zatem i w księgarniach, pojawiła się nowa książka "Uzdrowienie nad sadzawką Siloam", której autorami są José H. Prado Flores i Angela M. Chineze.

José H. Prado Flores jest biblistą, założycielem Szkoły Ewangelizacji Świętego Andrzeja, która działa obecnie w 82 krajach. Jest autorem wielu książek i artykułów dotyczących duchowości katolickiej i Nowej Ewangelizacji, m.in. bestselleru „Nowi ewangelizatorzy dla Nowej Ewangelizacji”, w którym podsumowuje 40 lat swojego doświadczenia ewangelizacyjnego.

Książkę można zamówić ze strony: "https://www.swietywojciech.pl/Ksiazki/Duchowosc/Nowa-Ewangelizacja/Uzdrowienie-nad-sadzawka-Siloam". Mówiąc w wielkim skrócie - dobra treść dla chcących przemedytować swoje spotkanie z Jezusem, który uzdrawia.

O pozostałych książkach z tematyki Nowej Ewangelizacji można poczytać w starszych notkach na stronie ks. Tomka: "Nowe książki o nowej ewangelizacji" i "Nowości książkowe o nowej ewangelizacji." oraz "Książka José H. Prado Floresa: Nowi ewangelizatorzy dla Nowej Ewangelizacji".

 

Znak roku OŻK 2018
"Młodzi w Kościele"

Podziel się kromką Słowa!

 

Słowo o nas i naszym logo.

Modlitwa zawierzenia

serdecznie poleca strony:

stat4u

 

Wsparcie i patronat: