Start e-aktualności Zapraszamy do udziału w happeningu edukacyjnym "Świadek Wolności"

Ewangelizacja musi być świadectwem ludzi, którzy spotkali w swoim życiu Jezusa Chrystusa, odczuli Jego moc, zostali przez Niego przemienieni i nawróceni oraz napełnieni mocą Ducha Świętego.

ks. Franciszek Blachnicki, „Rekolekcje ewangelizacyjne”

 

Zapraszamy do udziału w happeningu edukacyjnym "Świadek Wolności"

23 września na placu Piłsudskiego odbędzie się happening edukacyjny "Świadek Wolności".

Jest on organizowany przez Ruch Światło-Życie jako część kampanii "Nie piję, bo kocham". Happening będzie bardzo dużą imprezą ewangelizacyjną, organizatorzy liczą na udział kilkunastu tysięcy osób. Pojawi się na nim Biskup Tadeusz Bronakowski, patronat honorowy objął Prezydent Andrzej Duda.

W programie przewidziane są gry i zabawy dla całych rodzin, prezentacja Ruchu Światło-Życie, spotkania i debaty z udziałem osobowości świata mediów, sportu, filmu, a także duża dawka muzyki. Wśród gości m.in. Arka Noego, Radosław Pazura, New Life’m, FPS, Adam Krylik, Krzysztof Cugowski, Agnieszka Cudzich.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny TUTAJ.

Możemy pomóc w wykorzystaniu wielkiego potencjału tego wydarzenia. Jeśli masz możliwość i ochotę (a warto, bo nie wiadomo, kiedy taka okazja się powtórzy), to:

1. Przyjdź 23.09 na pl. Piłsudskiego i zaproś znajomych facebook.com/events/1972257929675593

2. Jeśli chcesz się bardziej zaangażować, przyjdź jako wolontariusz! Organizatorzy liczą na osoby, które pomogą w obsłudze stanowisk itp. Nie trzeba mieć żadnych specjalnych kwalifikacji. Chętnych prosimy o pisanie do Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (spotkanie dla wszystkich wolontariuszy 16 września /sobota/ o godz. 10 w parafii św. Kazimierza w Warszawie /Chełmska 21A/)

 

3. Jeśli już kiedyś brałeś udział w ewangelizacji bezpośredniej - zgłoś się do ewangelizacji w parach! Ludzie, którzy przyjdą, potrzebują Twojego świadectwa o wolności, którą daje Jezus Chrystus  Chętnych prosimy o kontakt z Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (spotkanie modlitewne przygotowujące do ewangelizacji 22 września o godz. 20 w parafii św. Jakuba przy pl. Narutowicza w sali św. Faustyny)

Planowany czas trwania tego wydarzenia to 13:30 - 22:00. Natomiast między godz. 12 a 19 będzie działało również miasteczko namiotowe.

GORĄCO ZAPRASZAMY!

 

Znak roku OŻK 2018
"Młodzi w Kościele"

Podziel się kromką Słowa!

 

Słowo o nas i naszym logo.

Modlitwa zawierzenia

serdecznie poleca strony:

stat4u

 

Wsparcie i patronat: