Start e-aktualności DeoProfil, czyli duchowe przygotowanie do ŚDM

Ewangelizacja nie jest naszą inicjatywą i nie zależy przede wszystkim od naszych zdolności, lecz jest przede wszystkim ufną i posłuszną odpowiedzią na wezwanie Boga, dlatego opiera się nie na naszych siłach, ale na Jego mocy.

Benedykt XVI, „Orędzie na ŚDM w Rio”

 

DeoProfil, czyli duchowe przygotowanie do ŚDM

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie zbliżają się wielkimi krokami. Bardzo ważne, abyśmy nie przespali tych ostatnich miesięcy przed nimi i jak najlepiej się do tego szczególnego wydarzenia przygotowali, aby wydało ono jak największe owoce.

Jak dobrze przeżyć czas oczekiwania do ŚDM? Z pomocą przychodzi nam kolejna propozycja Biura ŚDM - DeoProfil. To seria comiesięcznych materiałów omawiających podstawowe prawdy wiary - kerygmat. Doskonałe zarówno do wykorzystania osobiście jak i warte polecenia koordynatorom przygotowań do ŚDM w naszych parafiach.

Ciekawostka: w pracy nad materiałami miał swój udział Ruch Światło-Życie, a w zamyśle mogą one zastąpić używane u nas w Ruchu materiały przed ONŻ I stopnia, czyli "4 spotkania nad Ewangelią św. Łukasza" i "8 spotkań poewangelizacyjnych" (na bazie Ewangelii św. Jana).

 

Znak roku OŻK 2018
"Młodzi w Kościele"

Podziel się kromką Słowa!

 

Słowo o nas i naszym logo.

Modlitwa zawierzenia

serdecznie poleca strony:

stat4u

 

Wsparcie i patronat: