Start e-aktualności DeoProfil, czyli duchowe przygotowanie do ŚDM

Owoce ewangelizacji zależą na pewno przede wszystkim od Ducha Świętego. Zaufanie Duchowi Świętemu i Jego mocy nie zwalnia nas jednak od wysiłku zrobienia wszystkiego, co dyktuje nam rozum, doświadczenie i nauka w zakresie dobrej organizacji.


ks. Franciszek Blachnicki „Ewangelizacja wg planu ACR”

DeoProfil, czyli duchowe przygotowanie do ŚDM

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie zbliżają się wielkimi krokami. Bardzo ważne, abyśmy nie przespali tych ostatnich miesięcy przed nimi i jak najlepiej się do tego szczególnego wydarzenia przygotowali, aby wydało ono jak największe owoce.

Jak dobrze przeżyć czas oczekiwania do ŚDM? Z pomocą przychodzi nam kolejna propozycja Biura ŚDM - DeoProfil. To seria comiesięcznych materiałów omawiających podstawowe prawdy wiary - kerygmat. Doskonałe zarówno do wykorzystania osobiście jak i warte polecenia koordynatorom przygotowań do ŚDM w naszych parafiach.

Ciekawostka: w pracy nad materiałami miał swój udział Ruch Światło-Życie, a w zamyśle mogą one zastąpić używane u nas w Ruchu materiały przed ONŻ I stopnia, czyli "4 spotkania nad Ewangelią św. Łukasza" i "8 spotkań poewangelizacyjnych" (na bazie Ewangelii św. Jana).

 

Znak roku OŻK 2017
"Sługa Niepokalanej"

Podziel się kromką Słowa!

 

Słowo o nas i naszym logo.

Modlitwa zawierzenia

serdecznie poleca strony:

stat4u

 

Wsparcie i patronat: