Start e-aktualności ZAPROSZENIE: 6-dniowe wakacyjne ORAE - 22-28 sierpnia 2016

Autentyczna ewangelizacja zawsze rodzi się z modlitwy i jest przez nią wspierana: musimy najpierw rozmawiać z Bogiem, abyśmy mogli mówić o Bogu. I w modlitwie zawierzamy Panu osoby, do których jesteśmy posłani, prosząc go, aby dotknął ich serca.

Benedykt XVI, „Orędzie na ŚDM w Rio”

ZAPROSZENIE: 6-dniowe wakacyjne ORAE - 22-28 sierpnia 2016

Domowy Kościół Archidiecezji Warszawskiej i Diecezjalna Diakonia Ewangelizacji serdecznie zapraszają na wakacyjną Oazę Rekolekcyjną Animatorów Ewangelizacji (ORAE - zob. "Czym jest ORAE?") - czyli wyjątkowe 6-dni (!!!), które pomogą nam z odwagą głosić Jezusa w codzienności.

Będzie to czas modlitwy, dzielenia się świadectwem, warsztatów i umocnienia w posłaniu do ewangelizacji. Wszystko po to, abyśmy wiedzieli jak i czemu mówić o Jezusie, aby nasz zapał dzielenia się Dobrą Nowiną nie stygł i abyśmy cały czas otwierali się na Jego Miłość i coraz bardziej pragnęli przekazywać ją dalej.

 

Zapraszamy na rekolekcje o tym czemu i jak mówić o Jezusie … na czas świadectwa, wspólnej modlitwy oraz warsztatów … często mamy pragnienie, ale nie wiemy jak … równie często brak nam nie tyle warsztatu, co chęci …

 

Termin: 22-28 sierpnia 2016 r.

Miejsce: ul. Jaszczurówka 26A Zakopane


Zaproszenie kierujemy nie tylko do osób chcących włączyć się w pracę Diakonii Ewangelizacji, ale do wszystkich, którzy przynagleni nakazem Chrystusa „czyńcie uczniów”, chcą głosić Chrystusa swoim dzieciom, rodzinie, znajomym i chcieliby wiedzieć JAK TO ROBIĆ.

 

Koszt rekolekcji (z zakwaterowaniem):

 

395 zł/osoba dorosła oraz młodzież
0 zł/dziecko do lat 3
180 zł/dziecko w wieku 3-6 lat
240 zł/dziecko w wieku 7-11 lat
330zł/dziecko od 12 lat

 

Prowadzący: Agnieszka i Karol Okońscy oraz ks. Grzegorz Demczyszak - wspierani przez DDE Warszawa.

 

Zgłoszenia – mailowo:

do 30 kwietnia 2016 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  • po tej dacie zaproszenie na rekolekcje rozszerzamy poza naszą diecezję i choć nadal można się będzie zgłaszać to nie gwarantujemy czy będą miejsca.
  • prosimy podać imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, parafię/wspólnotę oazową oraz informację o dotychczasowej formacji i przeżytych rekolekcjach, numer telefonu kontaktowego, adres mailowy

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszenia.

 

Zapraszamy: szczególnie licealistów, studentów i osoby dorosłe (po ONŻ I) oraz małżonków z Domowego Kościoła (po ORI).

 

Oazowiczu
Ruszaj
Aby
Ewangelizować!

 

Taka okazja może się prędko nie powtórzyć!
Nie daj się prosić!
DAJ SIĘ ZAPROSIĆ!!

 

I rzekł do nich: Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! (...) Oni zaś poszli i głosili Ewangelię wszędzie, a Pan współdziałał z nimi i potwierdził naukę znakami, które jej towarzyszyły.
(Mk16,15.20)

 

  

Znak roku OŻK 2018
"Młodzi w Kościele"

Podziel się kromką Słowa!

 

Słowo o nas i naszym logo.

Modlitwa zawierzenia

serdecznie poleca strony:

stat4u

 

Wsparcie i patronat: